📰 Co všechno by u Vás doma měli zařídit malíři aneb od A po Z

Blíží se jaro a tím i spojené úpravy v interiérech rodinného domu nebo bytu. Jako by to bylo včera, kdy jste si plánovali, že s příchodem jara začnete opět pracovat na své nemovitosti. Stačí se několikrát vyspat a jaro je za dveřmi. Výběr nových barev by měl být v duchu jara a léta, aby se vám v rámci nové sezony lépe spalo. Co takhle sáhnout po žluté nebo jemně oranžové? Další otázkou je, zda si výmalbu provedete svépomocí nebo si přivoláte odbornou firmu. Jestliže si chcete užívat hezkého počasí a na malování si pozvat firmu, pak byste měli znát základní pojmy, co všechno by malíři měli zařídit.

Ilustrační foto. Design Freepik

Na výmalbu jedině s malíři

Pokud si pod pojmem malíře představujete pouze vymalování pokoje, následným vyúčtováním a rozloučením, jste na omylu. Doba se neustále posouvá a tím i náplň práce samotných makléřů. Dnes existuji služby na klíč, u kterých nebudete muset téměř nic dělat. Stačí si vybrat kvalitní firmu, nejlépe přes internetové vyhledávače, kde si různé společnosti zařadíte podle recenzí a referencí. V krátkém čase zjistíte, kdo se nachází ve vašem blízkém okolí z ověřených firem. Velmi rychle si na tuto službu zvyknete a věřte nám, že při příštím malování sáhnete opětovně po malířích.

Kompletní služby u malířů dnes nejsou neobyvklé

U malířů se dnes, jak už víte z předchozího odstavce můžete setkat s kompletním balíčkem služeb. Bez problémů vám odtáhnou nábytek, připraví místnost na malování, a to včetně zakrytí všech míst, kde by se mohla dostat barva. Po kontrole dané místnosti zváží, jestli bude nutné zeď škrábat nebo nikoliv. Různé nedostatky a prasklinky pomocí tmelu odstraní a poté očiští a provedou penetraci. Teprve po dokončení těchto činností se vrhají do malování. Na jejich práci je radost se dívat, pokud si tedy vyberete profesionály ve svém oboru. U některých malířů máte možnost se setkat s extra službami, mezi které patří i tapetování. Jakmile jsou hotoví, rozhodně neodchází! Čeká je totiž kompletní úklid všech místnosti, ve kterých prováděli výmalbu. Vy přijdete k hotovému.

Poradenství s výběrem barev a péči

Pod kompletním balíčkem si můžete představit ledaco. Někdo označuje pouhé vymalování za tento pojem, jiní zase nabízí i extra výhody, které byste nečekali ani ve snu. Malířské společnosti mohou mít i své poradenství, kde vám sdělí, jak pečovat o zeď či jaký odstín barvy zvolit. To vše máte v ceně služby, kterou si objednáte.


Vítáme Vás na našem Facebooku a prosím dejte nám L%C3%ADke!