Jaké služby vám nabídne profesionální zahradník?

Máte velkou zahradu nebo zvažujete její úpravu, ale nejste dostatečně zruční nebo vám chybí potřebné znalosti o jednotlivých druzích rostlin, keřů a stromů a nejste si jisti, co k čemu vysadit nebo jak se o jednotlivé druhy rostlin starat? Není nic jednoduššího, než si pozvat profesionálního zahradníka.


Ilustrační foto: Pexels

Co nabízí profesionální zahradník?

Každý profesionální zahradník ovládá znalosti o kultivaci prostředí pro pěstování jednotlivých druhů rostlin, keřů a stromů. Ví, jakým způsobem se mají přihnojovat a jaké druhy hnojiva jsou vhodné nejen pro jednotlivá roční období, ale také pro jednotlivé fáze růstu. Ví, jaké způsoby generativního i vegetativního rozmnožování je možné využít.

Orientuje se nejen v okrasné zahradě, ale i v zeleninové či ovocné části zahrady. Ovládá manipulaci s celou řadou zahradního nářadí. Poradí vám jaký druh půdy je vhodný pro jednotlivé druhy rostlin, doporučí rostliny i dřeviny vhodné pro vaši konkrétní zahradu. Poradí nebo pomůže s nákupem potřebných rostlin či dřevin.

Chcete – li do zahrady umístit vodní prvky či založit jezírko, poradí, případně naplánuje veškeré kroky nebo vám pomůže s kompletní realizací.

Pokud se rozhodnete pro živý plot, doporučí vám keře či dřeviny, které budou ideálně doplňovat celkový vzhled vaší zahrady.

Zkušený profesionální zahradník vám doporučí přirozený způsob zahradničení, který ne nejen cenově dostupnější, ale zabere i méně času. Kromě toho bude ohleduplnější k okolnímu prostředí. Základ všeho tvoří jednoduchá zahrada, kterou můžete postupně doplňovat.

Pomůže vám z vaší zahrady vytvořit oázu klidu, která je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek.

Pokud si objednáte profesionálního zahradníka, nemusíte se obávat, že vám budou chybět nějaké nástroje, či přístroje potřebné pro úpravu zahrady. Zahradník si potřebné věci přinese vždy s sebou.

Máte nějaké osobní zkušenosti se zahradníkem?

Vítáme Vás na našem Facebooku a prosím dejte nám L%C3%ADke!

Váš TrhPoptávek