Na jaké práce volat hodinového manžela?

V současné době je celá řada z nás velmi vytížena a to jak v zaměstnání, tak i v rodině, proto není divu, že na drobné opravy v domácnosti nějak nezbývá čas. Kromě toho ne každý si umí udělat všechno sám. Když se rozhodnete objednat si služby řemeslníka, divíte se, jaká je dlouhá čekací doba. Nehledě na to, že na drobné opravy si ne každý udělá čas. Co teď? Využijte nabídku služeb hodinového manžela.


Zdroj: Pexels

Proč si pozvat hodinového manžela?

Hodinového manžela si může pozvat nejen osamělá žena, ale i ta, která má velmi vytíženého muže. Hodinového manžela si objednávají dokonce i muži. Ptáte se, proč? Odpověď je velmi jednoduchá. Hodinový manžel je, oproti řemeslníkům, všestranně zaměřený, zvládne totiž hned několik různých profesí. Další výhodou je, že k vám přijde i kvůli drobné opravě. Dokonce po něm nemusíte ani uklízet, neboť veškerý nepořádek, který během jeho činnosti vznikne, zase uklidí. Přinese si s sebou potřebné nářadí i náčiní.

Co všechno hodinový manžel zvládne?

Jak již bylo výše řečeno, hodinový manžel je všestranný pomocník, který zastane drobné opravy a celou řadu řemesel.

Pověsí nový lustr, vymění prasklou žárovku nebo zářivku, rozbitý vypínač či zásuvku, přimontuje lampičku na zeď. Poradí si i s drobnými opravami vodoinstalatérskými mezi něž patří oprava kapajícího vodovodního kohoutku či protékající toalety, výměna vodovodní baterie nebo WC nebo vyčištění ucpaného odpadu v kuchyni i v koupelně.

Pokud jste si koupili nový nábytek a jste bezradní s jeho montáží či demontáží stávajícího, nezoufejte, i s tím si hodinový manžel poradí. Nastěhovali jste se do nového bytu nebo si chcete zkrášlit starý pomocí poliček, obrazů, zrcadel nebo nových garnýží a chybí vám potřebné nářadí či zručnost, obraťte se na hodinového manžela. Zvládne i drobné opravy a činnosti malířského či zednického charakteru. Opraví nebo vymění rozbitý zámek nebo kliku u dveří.

A jaké jsou Vaše zkušenosti s hodinovým manželem?

Vítáme Vás na našem Facebooku a prosím dejte nám L%C3%ADke!

Váš TrhPoptávek