Poptávkový portál

Poptávkový portál dokáže ušetřit čas nejenom zákazníkům, ale i firmám. Většinou se jedná o tzv. zprostředkovatele, který shromažďuje inzerci i nabídku všech služeb týkajících se bydlení. Pokud jste tedy zákazníkem, který by rád na svém bytě nebo rodinném domě chtěl udělat základní či větší údržby, není nic jednoduššího než si zadat vlastní poptávku.

Na základě poptávky se vám budou ozývat firmy

Jakmile zadáte poptávku, budou se vám následně ozývat firmy s nabídkami a cenovou kalkulací. Vždy je dobré do své nabídky uvést co největší množství informací, včetně rozpočtu a lokality. Jedině tím usnadníte firmám svou práci. Ty se vás následně nebudou vyptávat na další zbytečné otázky, které vás budou pouze zdržovat. Podle referencí si můžete vybrat firmu, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Možná vás zajímá, jak poptávkový portál funguje z bližšího pohledu. Nemusíte se ničeho obávat, vše je velmi jednoduché na ovládání, takže se jistě neztratíte. Prvně bude zapotřebí vyplnit krátký formulář sloužící pro poptávající firmy. Ať už teda hledáte materiál nebo řemeslníka, jak již bylo uvedeno v odstavcích výše, vždy je to převážně o vašem popisu. Po vyplnění formuláře přichází na řadu ověřování, zda je vámi zadaná poptávka reálná a neodeslali jste falešně vyplněný dotaz.

Co vás čeká v dalších krocích?

Po ověření přichází na řadu odeslání vaší poptávky všem vhodným dodavatelům nebo řemeslníkům. Záleží na tom, o co jste zrovna žádali. Pokud se najde společnost, řemeslník nebo dodavatel, který má o vaši poptávku zájem, zašle svou nabídku, která vám dorazí do emailové schránky. V ní bude uvedeno, co je možné dodat nebo provést a popřípadě za jakou finanční částku. Jestliže se s některým z nich domluvíte, může se služba zrealizovat. Po ukončení všech prací je možné zanechat hodnocení na poptávkovém portálu. To je ovšem čistě jen vaše volba, jestli tak učiníte nebo tím spolupráci ukončíte. Vaše hodnocení ale může pomoct ostatním poptávajícím lidem při rozhodování.

Pomoct vám při volbě firmy, řemeslníka nebo dodavatele mohou být několikrát zmíněné reference. Podle nich se totiž nejčastěji lidé rozhodují. Je rozdíl, pokud se vám ozve společnost s nulovými referencemi nebo společnost, která má za sebou spoustu kvalitně odvedených prací.

Poptávkový portál pro firmy, řemeslníky i dodavatele

Podobně, jako je poptávkový portál vhodný pro poptávající, mohou se zde prosadit i firmy, řemeslníci nebo dodavatelé. Díky poptávkovému portálu trh poptávek máte možnost získat nové zákazníky a klienty. Kromě toho je nejlepší reklamou spokojený zákazník, který po vás může chtít opakovanou službu. Mimo jiné vás může doporučit i dalším svým známým osobám.

Dále je obrovskou výhodou plně funkční podpora, a to jak prostřednictvím emailu, tak telefonu. Pokud si tedy nebudete vědět s něčím rady, není nic jednoduššího než získat odpovědi během velmi krátké doby.

Na závěr reklama

Závěrem můžete využít také volnou reklamu, která skvěle bude sloužit pro potenciální klienty. Na výběr máte z několika prostorových variant. Po výběru té, která vám bude nejvíce vyhovovat si zvolíte samotnou délku, jak dlouho bude reklama na poptávkovém portálu fungovat. Následně už jen stačí vyhodnotit, jak moc byla reklama ve vašem případě úspěšná.

Za vyzkoušení poptávkový portál Trh poptávek rozhodně stojí. K ničemu se nezavazujete, takže se nemusíte bát, že v momentě, kdy si nedokážete vybrat vhodného dodavatele, budete muset zaplatit finanční prostředky za využití portálu. Jde o nejlepší způsob, jak si zajistit spoustu dodavatelů a nabídek na jednom místě.

Jaký je váš názor na poptávkový portál a využili jste ho někdy v minulosti?

Vítáme Vás na našem Facebooku a prosím dejte nám L%C3%ADke!