Proč nikdo neodpověděl na mojí poptávku?

Potřebujete provést stavební úpravy na svém rodinném domě nebo v bytě? Pokud je vaše odpověď ano, ale zároveň byste rádi ušetřili nemalé finanční prostředky, jednou z možností je využít poptávkový portál stavebních prací. Ten funguje na velice jednoduchém principu, který spočívá v tom, že vytvoříte poptávku pomocí formuláře a následně čekáte na případné nabídky.


Zdroj: Freepik

Proč nikdo neodpověděl na moji poptávku?

Občas se může stát, že je vaše poptávka na poptávkovém portálu již nějakou dobu, ale žádný kvalitní řemeslník se neozývá. Celkově přestali řemeslnici na vás reagovat? Problém může být v popisu, který jste při zadávání poptávky uvedli. Pokud není dostatečně kvalitní na to, aby oslovil řemeslníka, nejspíš se vám nikdo neozve. Jestliže chcete mít úspěšnou poptávku, měli byste své poptávce věnovat více času. Pojďme se společně podívat na to, jak by taková poptávka měla vypadat.

Jak by měla vypadat poptávka a na co nezapomenout?

Uvedli jste na poptávkovém serveru popis o dvou větách, pořádně jste se formulářem nezabývali a ihned jste jej odeslali? Tato chyba vás může stát drahocenný čas, protože se na inzerát nikdo nechytne. Po dlouhodobém čekání budete přesně na stejném místě, jako před zadáváním dané poptávky. Pokud chcete uspět, budete muset věnovat poptávce více času. Máte zájem o kvalitního řemeslníka? Dopřejte mu kvalitní poptávku, včetně popisu vyžadované práce.

Co všechno do poptávky umístit?

Jednak by měla poptávka obsahovat kvalitní popis. Snažte se vyžadovanou práci popsat do posledního detailu. Dále by mělo být z inzerátu jasné, o jakou lokalitu se jedná. Jestliže jste na tento bod zapomněli, nikdo se vám s největší pravděpodobností nebude ozývat. Konec konců nemůžete očekávat příjezd řemeslníka z úplně jiného konce republiky. Popsat mimo jiné musíte i očekávaný termín. Kdy máte v práci dovolenou a za jak dlouho očekáváte práci hotovou?

Poptávka je časově náročná

Nezapomínejte, že jde o váš majetek. Člověka, kterého si domů pustíte, vám provede veškeré práce, o které jste žádali. Buďte tedy konkrétní, a to včetně materiálu, rozsahu práce a vašem rozpočtu.

Kolik času vám zabere zadání poptávky na stavební portál?

Vítáme Vás na našem Facebooku a prosím dejte nám L%C3%ADke!